در میان شناسایی اینترنتی خواستگار خواستگاری

در میان: شناسایی اینترنتی خواستگار خواستگاری اقدام تلافی جویانه پلیس فتا ازدواج کلاهبرداری

گت بلاگز اخبار اجتماعی اجاره یک میلیاردی مجوز با درآمد ماهانه سیصد میلیونی

اگر شما یک مجموعه کاملا مجهز از کلیه خدمات مربوط به قشنگی مانند لیزر، بوتاکس، لیپو و … ایجاد کنید، یک مکان ششصد متری در نظر بگیرید و دستگاههای شما به روز باشد

اجاره یک میلیاردی مجوز با درآمد ماهانه سیصد میلیونی

اجاره یک میلیاردی مجوز با درآمد ماهانه سیصد میلیونی

عبارات مهم : ایران

اگر شما یک مجموعه کاملا مجهز از کلیه خدمات مربوط به قشنگی مانند لیزر، بوتاکس، لیپو و … ایجاد کنید، یک مکان ششصد متری در نظر بگیرید و دستگاههای شما به روز باشد و کادر حرفه ای نیز به خدمت بگیرید ماهیانه می توانید حداقل سیصد میلیون تومان درآمد داشته باشید.

به گزارش پول نیوز ؛ در چند سال گذشته کلینیک های قشنگی به حدی در کشور زیاد شده است است که امروز خدماتی مانند لیزر جهت از بین بردن موهای زائد بدن به علت پر درآمد بودن آن حتی در آرایشگاههای خانمانه نیز به سهولت ارائه می شود. شغلی پر درآمد و حساس که نظارت چندانی روی آن وجود ندارد و در عین حال کسی هم تقاضای مجوز از این خدمات نمی کند. این در حالی است که تمام این خدمات باید زیر نظر دکتر مجرب و فردی باشد که دوره های تخصصی این کار را گذرانده است.

اجاره یک میلیاردی مجوز با درآمد ماهانه سیصد میلیونی

به گفته مقام های مسئول وزارت بهداشت، دستگاه های لیزر و دیگردستگاههای مورد نیاز جهت قشنگی به صورت قاچاق و به سهولت به کشور وارد می شود، کالایی که سود بالایی هم جهت واردکننده و هم جهت مصرف کننده دارد. ولی پرسش مهم این است که کلینیک های قشنگی در پایتخت کشور عزیزمان ایران چگونه تاسیس می شوند و این موسسات چه درآمدی از این راه کسب می کنند؟

اجاره یک میلیاردی مجوز کلینیک قشنگی در تهران

جهت این عنوان با یکی از کلینیک های تخصصی قشنگی در غرب پایتخت کشور عزیزمان ایران تماس گرفتیم. نخستین پرسش این بود که جهت تاسیس چنین کلینیک هایی چه راههایی وجود دارد. مدیر این کلینیک در توضیح گفت: جهت شروع کار دو راه وجود دارد. یک راه قانونی و یک راه غیر قانونی وجود دارد. در مسیر قانونی شما باید اقدام به گرفتن مجوز کنید که عملادر حال حاضر این کار غیر ممکن هست، آیا که چندین سال است ظرفیت جهت صدور مجوز چنین موسساتی پر شده است است و وزارت بهداشت نیز مجوز تازه صادر نمی کند. در نتیجه شما باید مجوز را از کسانی که این مجوزها را دارند اجاره کنید.

اگر شما یک مجموعه کاملا مجهز از کلیه خدمات مربوط به قشنگی مانند لیزر، بوتاکس، لیپو و … ایجاد کنید، یک مکان ششصد متری در نظر بگیرید و دستگاههای شما به روز باشد

اجاره یک میلیاردی جهت یک سال حداقل رقمی است که شما باید در این صنف پرداخت کنید و اگر این مجوز در مناطق پر مشتری مانند غرب پایتخت کشور عزیزمان ایران باشد این ارقام بالاتر هم خواهد رفت.

درآمد سیصد میلیونی ماهانه جهت یک کلینیک مجهز

در شرایط اقتصاد رکودزده تولید کشور که کارخانجات تولیدی به شدت با مسئله روبرو هستند و بسیاری از این کارخانجات نیز ورشکست شده است اند و در شرایطی که حداقل حقوق کارگران و کارمندان کشور کمتر از یک میلیون در ماه درنظر گرفته می شود، مشاغلی مانند تاسیس کلینیک های قشنگی در کشور بوجود آمده است که درآمدی بین سیصد میلیون تا پانصد میلیون تومان در ماه جهت صاحبان آن به همراه دارد.

اجاره یک میلیاردی مجوز با درآمد ماهانه سیصد میلیونی

مدیریکی از کلینیک های غرب پایتخت کشور عزیزمان ایران در خصوص درآمدهای این کلینیک های می گوید: درآمد حاصل از این کار به میزان سرمایه گذاری شما بستگی دارد. جهت مثال اگر شما یک مجموعه کاملا مجهز از کلیه خدمات مربوط به قشنگی مانند لیزر، بوتاکس، لیپو و … ایجاد کنید، یک مکان حداقل ششصد متری جهت این کار در نظر بگیرید و دستگاههای شما به روز و بی عیب و نقص باشد و همراه این موارد یک کادر پرسنل حرفه ای نیز به خدمت بگیرید ماهیانه می توانید حداقل سیصد میلیون تومان درآمد داشته باشید.

برای چنین فضایی شما به 1.8 تا 2 میلیارد تومان سرمایه گذاری نیاز دارید به عبارتی شما با چنین سرمایه گذاری هر سال نزدیک به 4 میلیارد تومان سود خواهید داشت که یک میلیارد آن را باید به صاحب مجوز بدهید و در انتها خودتان نیز دو میلیارد سود کرده اید.

اگر شما یک مجموعه کاملا مجهز از کلیه خدمات مربوط به قشنگی مانند لیزر، بوتاکس، لیپو و … ایجاد کنید، یک مکان ششصد متری در نظر بگیرید و دستگاههای شما به روز باشد

در این سرمایه گذاری ها جهت مثال حداقل 4 دستگاه لیزر نیاز دارید که که دستگاه لیزر با کیفیت بین سیصد میلیون تا چهارصد میلیون قیمت دارد که درمجموع نزدیک به یک و نیم میلیارد فقط هزینه دستگاههای شما می شود. در حال حاضر لیزر یکی از پر طرفدار ترین خدمات قشنگی در این کلینیک ها به حساب می آید که سود بسیاری هم جهت صاحبان آن به همراه دارد.

البته خدمات قشنگی در هر زمینه ای متقاضی خود را دارد و کلینیک ها کمی تخصصی تر به این عنوان نگاه می کنند، کلینیکهایی هستند که تنها خدمات لیزر موهای زائد را انجام می دهند، کلینیک دیگری تنها خدمات ساکشن را گزینش کرده است و این عنوان به استراتژی آنها بستگی دارد و بعضی کلینیک ها نیز مانند ما تمام خدمات را ارائه می دهد که این کار می تواند حاشیه سود زیاد و مطمئن تری به همراه داشته باشد.

اجاره یک میلیاردی مجوز با درآمد ماهانه سیصد میلیونی

فعالیت پر سود کلینیک های قشنگی بدون مجوز

نبود هیچ مرکزی در داخل کشور جهت گذراندن دوره های تخصصی استفاده از لیزر، مسئله عمده ای است که باعث شده است افراد غیرپزشک هم از این عنوان سوء استفاده کنند و از لیزر، درآمدهای هنگفت داشته باشند.

برخی از این خدمات لیزری را آرایشگاه ها و بعضی دیگر را هم پزشکان عمومی یا پزشکان متخصص پوست انجام می دهند. ولی مسئله عمده ای که الان در استفاده از لیزر و دیگر دستگاههای مورد استفاده در کلینیک های قشنگی وجود دارد این است که حتی بسیاری از متخصص های پوست هم جهت استفاده از این دستگاهها دوره آموزشی خاص ای ندیده اند. هیچ کدام از پزشکان در دوره های آکادمیک دانشگاهی هم دوره های مختص استفاده از لیزر را نمی بینند، ولی بعضی از آنها بدون گذراندن دوره ای خاص، از لیزر جهت خدمات قشنگی و درمانی استفاده می کنند.

مدیر یکی از این کلینیک ها در خصوص نحوه فعالیت این موسسات می گوید: وزارت بهداشت مجوز تازه صادر نمی کند و همانطور که گفته شد هزینه اجاره چنین مجوزهایی در پایتخت کشور عزیزمان ایران بسیار زیاد است و گاهی تا یک میلیارد نیز می رسد، ولی چون حوزه قشنگی و سلامت یکی از حوزه های پر درآمد به حساب می آید بسیاری از افراد به صورت غیر قانونی و بدون مجوز با استفاده از این دستگاهها شروع به فعالیت کرده اند. در بسیاری از مراکزی که با عنوان کلینیک قشنگی فعالیت می کنند، همه نوع کارها قشنگی انجام می شود؛ از لیزر و بوتاکس گرفته تا بعضی کارها آرایشی و بهداشتی و حتی بعضی اعمال جراحی زیبایی. درحقیقت در این مراکز مشخص نمی شود که جهت کدام یک از این کارها مجوز صادر شده است است و از سوی دیگر هر فردی ادعا می کند که دوره این کار را دیده در حالی که دکتر هم نیست. در واقع، یک ملغمه ای در این کلینیک های قشنگی درست شده است که تشخیص افراد دارای صلاحیت را مسئله می کند. با این وجود این شغل پردرآمد باعث جذب بسیاری از افراد به سمت این حرفه شده است است.

او در ادامه می گوید: همانطور که گفته شد شروع فعالیت بدون مجوز هم می تواند باشد ولی در این مسیر شما هر لحظه در حال تعقیب و گریز با مسئولان وزارت بهداشت، نظام پزشکی و نیروی انتظامی خواهید بود. به هر حال موسساتی هستند که این فعالیت را با یک حجم پایین تری از فضا راه اندازی می کنند ولی به صورت خیلی سبک تر این خدمات را ارائه می دهند. جهت مثال شما می توانید یک مکان 150 متری اجاره کنید، یک دستگاه لیزر موهای زائد هم خریداری کنید و در نهایت یک دکتر نیز در کناراین خدمات استخدام کنید. با این کار شما به آسانی می توانید درآمدی بین 10 تا 30 میلیون تومان در ماه بسته به مکان فعالیت خود در پایتخت کشور عزیزمان ایران داشته باشید. در این صورت وزارت بهداشت مستقیم اقدام به پلمب کردن این مکان نمی کند بلکه شما می توانید با پرداخت جریمه های اندک فعالیت های خود را ادامه دهید. این خیلی مهم است که مکان فعالیت شما اصول بهداشت را رعایت کرده باشد و همچنین در گزینش پرسنل خود از دکتر و پیراپزشک استفاده کنید که در شرایطی که بازرس مراجعه می کند شما بتوانید از فعالیت خود دفاع کنید. این کار به معنی آن است که شما ماهیانه یک تا دو میلیون تومان زیاد حقوق پرداخت می کنید ولی ادامه فعالیت خود را تضمین می کنید.

دستگاههای بی کیفیت قاچاق در بخش قشنگی و سلامت

بحث مجوز دادن جهت ورود دستگاه های بی کیفیت قاچاق نیز یکی از مباحث مهم این صنف در حال حاضر هست. یعنی جدای از واردات غیرقانونی دستگاه های مربوط به خدمات قشنگی به داخل کشور، بسیاری از دستگاه هایی هم که به داخل کشور وارد می شود، حداقل استانداردهای جهانی را هم ندارند. همچنین نظارت تخصصی و جدی هم جهت واردات دستگاه ها در کشور وجود ندارد و همین ضعف عمده باعث شده است که دستگاه های با کیفیت و بی کیفیت، هر دو به کشور وارد شوند و در این بین، مشتری هم متوجه تفاوت خدمات این دو نوع دستگاه نمی شود.

حالا با جنجالی شدن این خدمات و شکایت های بسیار شهروندان، خبر هایی از وزارت بهداشت جهت ساماندهی این موسسات نیز به گوش می رسد. چند ماهی است که وزارت بهداشت می گوید، در مورد استفاده از لیزر، کمیته ای فنی در حوزه تجهیزات پزشکی شرکت غذا و دارو تشکیل شده است است که مجوزهای مورد نیاز جهت این گونه دستگاه ها آنجا صادر می شود. این کمیته هم سیاستگذاری می کند و هم در مورد دستگاه هایی که قرار است وارد کشور شوند، تصمیم می گیرد و ضابطه تعیین می کند.

با وجود این که وزارت بهداشت می خواهد با این کمیته نوپا، بخشی از بازار بی ضابطه استفاده از لیزر و دیگر دستگاههای مورد استفاده در خدمات قشنگی و درمانی را کنترل کند، ولی به نظر می رسد که این بازار مکاره، به حدی در لایه های اقتصادی کشور ریشه دوانده که بعید است در کوتاه مدت بشود آن را به مسیر درست و منطقی هدایت کرد.

زنان طبقه متوسط، مشتریان دائم زیبایی

خدمات قشنگی در کلینیک های تخصصی ارائه دهنده این خدمات بسیار متنوع است به طوری که هنگامی که با انبوه اسامی ارائه شده است در لیست آنها مواجه می شوید بسیاری از این خدمات برایتان نا آشنا خواهد بود. لیزر موهای زائد، سلول های بنیادی جوان سازی، مزوتراپی، تزریق ژل، تزریق بوتاکس، کاشت مو، کاشت ابرو، عمل قشنگی بینی، لیپولیز برطرف چربی و … از جمله مواردی است که این روزها در بازار داغ قشنگی کشور به صورت گسترده متقاضی دارد.

جدول اوج پر طرفدارترین های بازار از نگاه یکی از کلینیک های قشنگی غرب پایتخت کشور عزیزمان ایران هست. قیمت هایی که بسته به شرایط متفاوت و مواد مصرفی می تواند زیاد کردن یا کم کردن داشته باشد و با توجه به حاشیه سود این مواد بین 40 تا 100 درصد سود عاید این مراکز می کند. البته حاشیه سود بعضی از این خدمات تا 200 درصد نیز زیاد کردن می یابد.

به گفته مدیر یکی از این کلینیک ها زن های طبقه میانگین و بالای جامعه مشتریان دائم این خدمات هستند، به طوری که بعضی به صورت ماهانه از این موسسات مشاوره قشنگی می گیرند و رقم های میلیونی جهت این کار خرج می کنند و بعضی نیز به صورت میان مدت و چند بار در سال به این مراکز مراجعه می کنند ولی چیزی که مشخص است زیاد کردن تقاضای این خدمات در جامعه است که تعدد تاسیس چنین مراکزی را از نظر اقتصادی توجیه می کند.

البته نمی توان گفت که تب استفاده از این گونه خدمات در سراسر کشور اوج رفته است ولی حداقل در شهرهای بزرگ مانند تهران، اصفهان، تبریز و شیراز به علت وجود طبقه میانگین شهری پر درآمد، استفاده از این خدمات به شدت رو به زیاد کردن است و در نتیجه تمرکز این موسسات نیز در جذب مشتری از این قشر اجتماع هست. بیش از 95 درصد مشتریان این مراکز زن ها هستند. زن هایی که تحت تاثیر تجمل گرایی فزاینده این روزهای جامعه به فکر ایجاد تنوع در نوع پوشش و صورت خود در جهت قشنگی شناسی تعریف شده است رسانه های داخلی و خارجی مخارج بعضا هنگفتی خرج می کنند. لب های پروتز شده، دماغ های عملی به همراه عمل قشنگی گونه و دیگر عمل های قشنگی بدن در زنان، بازاری فراهم کرده است که به نظر می رسد سود های میلیاردی در جیب مالکان این موسسات در شهری مثل پایتخت کشور عزیزمان ایران می ریزد. البته روی دیگر شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران را باید در مردمانی دید که فارغ از این فضا هستند و خود خواسته یا بالاجبار درگیر این پرسشها نمی شوند.

واژه های کلیدی: ایران | فعالیت | بهداشت | دستگاه | کلینیک | استفاده | وزارت بهداشت | آرایشی و بهداشتی

اجاره یک میلیاردی مجوز با درآمد ماهانه سیصد میلیونی

اجاره یک میلیاردی مجوز با درآمد ماهانه سیصد میلیونی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs