در میان شناسایی اینترنتی خواستگار خواستگاری

در میان: شناسایی اینترنتی خواستگار خواستگاری اقدام تلافی جویانه پلیس فتا ازدواج کلاهبرداری

گت بلاگز اخبار اجتماعی از افرادی که شائبه فساد مالی دارند در شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران استفاده نشود / امانی

یک عضور شورای اسلامی شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران با اشاره به شرایط بحرانی کشور در حوزه منابع آبی گفت: همه مردم کشور باید مطلع باشند که در بخش منابع آبی در شرا

از افرادی که شائبه فساد مالی دارند در شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران استفاده نشود / امانی

امانی: از افرادی که شائبه فساد مالی دارند در شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران استفاده نشود

عبارات مهم : ایران

یک عضور شورای اسلامی شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران با اشاره به شرایط بحرانی کشور در حوزه منابع آبی گفت: همه مردم کشور باید مطلع باشند که در بخش منابع آبی در شرایط بدی قرار داریم و سفره های زیرزمینی خالی شده است اند.

به گزارش ایسنا، شهربانو امانی در پنجمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر تهران، ری و تجریش در تذکری تاکید کرد: همه شهروندان تهرانی باید نگهبان آب باشند آیا که در بخش منابع آبی امروز در کشور با شرایط بحرانی مواجه شده است ایم.

از افرادی که شائبه فساد مالی دارند در شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران استفاده نشود / امانی

وی افزود: روز گذشته مشاهده کردم که محوطه بازی با آب شستشو می شود. با عجله آمدم و تذکر دادم که به جای آب دادن درختان از آن جهت شستشوی کاشی ها استفاده نشود.

امانی ادامه داد: ما تنها می توانیم 20 درصد از سفره های زیرزمینی استفاده کنیم و نهایتا با برنامه ریزی، این میزان می تواند به 40 درصد زیاد کردن پیدا کند. این در حالیست که امروز 110 درصد سفره های زیرزمینی آب خالی است.

یک عضور شورای اسلامی شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران با اشاره به شرایط بحرانی کشور در حوزه منابع آبی گفت: همه مردم کشور باید مطلع باشند که در بخش منابع آبی در شرا

وی با اشاره به مراسم ادای سوگند شهردار پایتخت کشور عزیزمان ایران تاکید کرد: امیدواریم این سوگند که با سلول سلول جان ادا می شود ما ایرانیان نیز با سلول سلول جان خود مصرف درست آب را در نظر بگیریم.

وی در بخش دیگری از صحبت های خود با اشاره به حضور شهردار پایتخت کشور عزیزمان ایران در جلسه امروز شورای شهر تهران، گفت: امروز شهردار پاکدست و ساعی پایتخت کشور عزیزمان ایران ادای سوگند خواهند کرد. این در شرایطی است که چشم همه مردم به شورا و شهردار پایتخت کشور عزیزمان ایران هست. در همین مسیر و با توجه به گزینش هایی که جهت پست های مدیریتی شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران انجام می شود مطمئنم که شهردار پایتخت کشور عزیزمان ایران بیش از ما دغدغه انتصاب افراد شایسته در پست های مدیریتی شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران را دارند. لذا همانطور که در دیدار یادگار امام مطرح شد حتی از افرادی که شائبه کوچکترین فساد مالی دارند نباید استفاده شود.

واژه های کلیدی: ایران | منابع | شهردار | ایرانی | استفاده | شهرداری | ایرانیان | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs