در میان شناسایی اینترنتی خواستگار خواستگاری

در میان: شناسایی اینترنتی خواستگار خواستگاری اقدام تلافی جویانه پلیس فتا ازدواج کلاهبرداری

گت بلاگز اخبار اجتماعی میانگین سن تروریست‌ها چند سال بود؟

جانشین شرکت اطلاعات سپاه با بیان این که آمریکایی‌ها و رژیم سعودی جهت انجام اقدام تروریستی در پایتخت کشور عزیزمان ایران دستور داده بودند، گفت: سپاه پاسداران هم ا

میانگین سن تروریست‌ها چند سال بود؟

میانگین سن تروریست ها چند سال بود؟

عبارات مهم : تروریست

جانشین شرکت اطلاعات سپاه با بیان این که آمریکایی ها و رژیم سعودی جهت انجام اقدام تروریستی در پایتخت کشور عزیزمان ایران دستور داده بودند، گفت: سپاه پاسداران هم از تروریست ها و هم از دستوردهندگان به آنها انتقام خواهد گرفت.

سردار محمدحسین نجات در تشریح حوادث تروریستی در پایتخت کشور عزیزمان ایران اظهار داشت: 3نفر تروریست که میانگین سن آنها بین 20 تا 25 سال بود، صبح دیروز حدود ساعت 10 و 15 دقیقه در پوشش این که می خواهند با نمایندگان مردم ملاقات کنند، به درب مراجعات مردمی ساختمان مجلس شورای اسلامی مراجعه کردند.

میانگین سن تروریست‌ها چند سال بود؟

به گزارش آرزوی بزرگ ، نجات ادامه داد: از آنجا که این افراد بسته ای همراه خود داشتند، محافظ درب ورودی به آنها مشکوک شده است و موقعی که می خواست آنها را بازرسی کند، این افراد با محافظ درگیر می شوند و او را به شهادت می رسانند. وی تصریح کرد: تروریست ها سپس بلافاصله وارد سالن مربوط به مراجعات مردمی می شوند و همانطور که می دانید در آن سالن هر لحظه تعدادی افراد حاضر هستند که خواستار دیدار و ملاقات با نمایندگان هستند و اگر آن نماینده در صحن پارلمان حضور نداشته باشد، آنها در دفتر کار با نماینده ملاقات می کنند. جانشین شرکت اطلاعات سپاه افزود: این تروریست ها بلافاصله بعد از این که وارد این سالن می شوند مردم را به رگبار می بندند که متأسفانه تعدادی از هموطنان بیگناه ما در این محل مراجعات مردمی به شهادت می رسند.

سردار نجات با بیان این که تروریست ها مسلح به مسلسل و تعداد قابل توجهی کیف خشاب بودند، گفت: آنها می درخواست کردند وارد ساختمان مجلس شورای اسلامی شوند که با اقدام به موقع نیروهای حفاظت مجلس روبرو می شوند و نمی توانند وارد منطقه منتهی به ساختمان پارلمان شوند و جهت همین مجبور می شوند به یکی از طبقات ساختمان مراجعات مردمی پناه ببرند که در آنجا در مواجهه با کارمندان، تعدادی از این عزیزان را هم به شهادت می رسانند. وی خاطرنشان کرد: با اطلاع به یگان عملیات خاص حفاظت سپاه، بلافاصله این یگان وارد شده است و با کمک و پشتیبانی نیروی انتظامی، ظرف حدود یک ساعت این تروریست ها را که مجبور شده است بودند در یکی از این طبقات مخفی شوند، به محاصره درمی آورند که در مواجهه با یگان خاص هر 3 تروریست به هلاکت می رسند. جانشین شرکت اطلاعات سپاه خاطرنشان کرد: تقریبا همزمان با این عملیات تروریستی، دو نفر تروریست دیگر نیز در حرم امام(ره) اقدام به عملیات کرده و وارد کفشداری شدند و همان طور که می دانید، مأموران کفشداری از نیروهای داوطلب مردمی هستند.

جانشین شرکت اطلاعات سپاه با بیان این که آمریکایی‌ها و رژیم سعودی جهت انجام اقدام تروریستی در پایتخت کشور عزیزمان ایران دستور داده بودند، گفت: سپاه پاسداران هم ا

سردار نجات ادامه داد: تروریست ها یک نفر را در اینجا به شهادت رساندند و سپس نیروهای انتظامی آنها را تعقیب کرده و با آنها درگیر شدند که طی آن، یکی از تروریست ها اقدام به انفجار انتحاری کرده و دیگری هم به دست مأموران کشته می شوند که در اثر انجام انفجار انتحاری نیز چند نفر از مردم و زوار حرم زخمی می شوند. وی گفت: این دو اقدام یک هفته بعد از جلسه یکسان آمریکا با سران یکی از دول مرتجع منطقه صورت گرفت که هم آمریکا و هم این دولت طبق اسناد، به وجود آورنده داعش هستند.

واژه های کلیدی: تروریست | ساختمان | تروریست ها | اقدام تروریستی | حوادث تروریستی | عملیات تروریستی | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs