در میان شناسایی اینترنتی خواستگار خواستگاری

در میان: شناسایی اینترنتی خواستگار خواستگاری اقدام تلافی جویانه پلیس فتا ازدواج کلاهبرداری

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی نخستین برنامه‌‌ صد روز‌ه‌ام کارورزی و ایجاد اشتغال است / روحانی

کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: نخستین برنامه‌ای که در صد روز انجام خواهد شد و نهایی خواهیم کرد برنامه‌ای تحت عنوان کارورزی است که مخفف آن کا

نخستین برنامه‌‌ صد روز‌ه‌ام کارورزی و ایجاد اشتغال است / روحانی

روحانی: نخستین برنامه صد روز ه ام کارورزی و ایجاد اشتغال است

عبارات مهم : اشتغال

کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: نخستین برنامه ای که در صد روز انجام خواهد شد و نهایی خواهیم کرد برنامه ای تحت عنوان کارورزی است که مخفف آن کاج است.

به گزارش ایلنا، حسن روحانی در آخر ضبط برنامه خود در استودیوی سیما در پاسخ به سوالی راجع به شرح و اولویت های برنامه صد روزه بعد از گزینش شدن گفت: نخستین برنامه ای که در صد روز انجام خواهد شد و نهایی خواهیم کرد برنامه ای تحت عنوان کارورزی است که مخفف آن کاج هست.

نخستین برنامه‌‌ صد روز‌ه‌ام کارورزی و ایجاد اشتغال است / روحانی

او ادامه داد: در سال گذشته در هیات هایی که مربوط به اشتغال بود، بحث کردیم و بعد در شورای عالی اشتغال پنجم بهمن سال گذشته مطرح کردیم. چارچوب آن تصویب شد و به عنوان نمونه در یکی دو استان اجرا می شود.

کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: با اجرایی و عملیاتی شدن این برنامه دنبال آن هستیم که ایرادات آن را بدانیم، شرکت برنامه و بودجه هم آیین نامه اجرایی آن را تنظیم می کند و حتماً تا آخر دولت یازدهم آماده خواهد شد.

کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: نخستین برنامه‌ای که در صد روز انجام خواهد شد و نهایی خواهیم کرد برنامه‌ای تحت عنوان کارورزی است که مخفف آن کا

روحانی افزود: در دولت دوازدهم نخستین اقدام در زمینه طرح کارورزی جهت اشتغال جوان های ما خواهد بود.

او خاطرنشان کرد: جوان ها دعوت می شوند در مراکز فنی و حرفه ای مهارت آموزی ببینند و همزمان در بنگاه های اقتصادی کار می کنند، دولت در این مدت چند ماه کارآموزی کمک می کند که در بنگاه ها مشغول به کار شوند جهت مدتی بیمه کارفرما را دولت پرداخت می کند.

کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری افزود: مقررات آن تدوین شده است است یک حرکت خوبی جهت اشتغال جوانان خواهد بود و ما در استان های نمونه شاهد بودیم که ۷۰ درصد جوانان شاغل در بنگاه ها جذب شدند.

نخستین برنامه‌‌ صد روز‌ه‌ام کارورزی و ایجاد اشتغال است / روحانی

روحانی گفت: کار دومی که در صد روز اول، مصمم به اقدام جهت نهایی کردن آن هستیم لایحه نهاد ملی حقوق شهروندی جهت اعتبار حقوق شهروندی هست؛ این لایحه جهت الزامی و اجرایی شدن به مجلس می رود.

او اضافه کرد: لایحه ای که داریم روی آن کار می کنیم و در صد روز اول نهایی می شود، راجع به بحث منافع تضاد منافع هست. تمام پرسشها در حقوق اضافی که هم اکنون در جامعه مطرح است به خاطر این بود که هیات مدیره ها خودشان جهت حقوق خودشان تصمیم می گرفتند طبق این لایحه هیچ ذی نفعی نمی تواند جهت خودش تصمیم بگیرد و ما می خواهیم آن را ممنوع کنیم.

کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: نخستین برنامه‌ای که در صد روز انجام خواهد شد و نهایی خواهیم کرد برنامه‌ای تحت عنوان کارورزی است که مخفف آن کا

روحانی افزود: مجموعاً حدود ۱۰ مسئله است که در صد روز اول در اولویت ماست و روی آن کار و بررسی و در آخر آن را اعلام می کنیم.

کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: در ماه های اولیه نخستین قدم را در زمینه معیشت برخواهیم داشت در اوایل سال ۹۶ قدم های خوبی جهت قشرهای آسیب پذیر برداشتیم.

نخستین برنامه‌‌ صد روز‌ه‌ام کارورزی و ایجاد اشتغال است / روحانی

او ادامه داد: در خصوص حقوق افرادی که پایین است حقوق آنها را دو برابر کردیم و همچنین در سایر موارد مثل حقوق بازنشستگان آنهایی که حقوقشان پایین است تا ۲۰ درصد زیاد کردن پیدا می کند، بقیه تا ۱۰ درصد زیاد کردن پیدا می کند بنابراین مردم از همان شروع احساس خواهند کرد که تغییری در زندگی ارزش ایجاد شده است است.

روحانی گفت: البته جهت اینکه مردم به آن نقطه مطلوب برسند باید کارهای بزرگی انجام شود. جوان ها را مشغول به کار کنیم این کار، کار عظیم و بزرگی است من امیدوارم و مطمئنم با حمایت و حضور مردم، با وحدت، تلاش و جذب سرمایه های داخلی و خارجی شاهد یک تحول خوب و مثبت خواهیم بود.

او درخصوص استفاده از رقبا در کابینه خود بیان کرد: من در دوره پیش هم که مردم اعتماد کردند و به من رأی دادند تقریباً اکثر نامزدها را دعوت به کار کردم و از بعضی از آنها خواستم به کابینه بیایند و یکی، دو نفر دیگرشان را جهت مشاغل دعوت کردم یکی، دو مورد خود طرف راضی بود ولی در دولت مسئله شد.

روحانی گفت: هرکس که شایسته باشد باید در دولت دعوت و از وجود و استعدادش استفاده شود این یک اصل درستی است.

او افزود: مسابقه به معنی نزاع و رو در روی یکدیگر قرار گرفتن نیست مسابقه این است که افراد بیایند برنامه و طرحی را به مردم ارائه کنند مردم آزادند در میان آنها فردی را برمی گزینند یکی از پایه های انتخابات رقابتی بودن است.

کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری ابراز داشت: در خبرگان پیش آمده بود که در یک حوزه انتخابیه یک نفر می خواست و یک نفر هم می آمد شخصی که خودش به خودش رأی می داد، می شد منتخب، معمولاً خیلی در دنیا جالب نیست ما باید رقیب داشته باشیم مسابقه انتخاباتی باشد، احترام بگذاریم به همه رقبا، همه آنها جهت خدمت به کشورشان آمده اند، تلاش دارند می کنند.

او در پاسخ به این پرسش که آیا معاون اول شما مشخص است یا خیر؟ گفت: مشخصاً کابینه تغییراتی خواهد کرد و این طبیعی است تغییرات به صورت طبیعی انجام می شود چه افرادی باقی می مانند چه افرادی عوض کردن می کنند، یک کم سریع هست. انتخابات تمام شود وقت هست.

واژه های کلیدی: اشتغال | برنامه | انتخابات | حسن روحانی | اشتغال جوانان | انتخابات ریاست جمهوری | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs