در میان شناسایی اینترنتی خواستگار خواستگاری

در میان: شناسایی اینترنتی خواستگار خواستگاری اقدام تلافی جویانه پلیس فتا ازدواج کلاهبرداری

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی جهت مقابله با تحریم کاتسا آماده شده‌ایم / بر سر ابزارهای دفاعی با هیچکس مذاکره نمی‌کنیم ، نوبخت

سخنگوی دولت با اشاره به برگزاری منظم نشست سران قوا و وجود تفاهم کامل بین رئیسان سه قوه، سرمایه‌گذاری را موضوعی مهم جهت توسعه کشور دانست و گفت: میزان سرمایه‌گذار

جهت مقابله با تحریم کاتسا آماده شده‌ایم / بر سر ابزارهای دفاعی با هیچکس مذاکره نمی‌کنیم ، نوبخت

نوبخت: جهت مقابله با تحریم کاتسا آماده شده است ایم /بر سر ابزارهای دفاعی با هیچکس مذاکره نمی کنیم

عبارات مهم : تحریم ها

سخنگوی دولت با اشاره به برگزاری منظم نشست سران قوا و وجود تفاهم کامل بین رئیسان سه قوه، سرمایه گذاری را موضوعی مهم جهت توسعه کشور دانست و گفت: میزان سرمایه گذاری خارجی در کشور، بعد از برجام حدود 10 برابر زیاد کردن داشته است.

به گزارش ایرنا، محمدباقر نوبخت غروب شنبه در نشست خبری در رشت با اشاره به انجام بیش از 13 میلیارد دلار سرمایه گذاری خارجی در کشور طی سال گذشته ادامه داد: با توجه به ساز و کارهایی که دولت آمریکا ایجاد کرده، شرایط تیره ای در روابط اقتصاد بین الملل بوجود آمده ولی اوضاع در آینده می تواند اصلاح یابد.

جهت مقابله با تحریم کاتسا آماده شده‌ایم / بر سر ابزارهای دفاعی با هیچکس مذاکره نمی‌کنیم ، نوبخت

وی زیاد کردن 10 برابری میزان سرمایه گذاری خارجی بعد از برجام را بیانگر عملکرد صحیح دولت خواند و گفت: تامین منابع داخلی را از طریق تسهیلات به بخش غیردولتی جهت فعال کردن بخش های راکد در دستور کار دادیم. آنچه که دولت انجام داد زیاد کردن سرمایه گذاری داخلی به میزان 7.1 درصد بود و جهت رسیدن به رشد 8 درصدی در اقتصاد، باید هر سال 770 هزار میلیارد تومان سرمایه گذاری ایجاد شود.

سخنگوی دولت تصریح کرد: خوشبختانه تفاهم کاملی بین سه قوه وجود دارد و اینکه گفته می شود هزار هزار میلیارد تومان نقدینگی بخش شخصی هست، بیانگر آن است که این ظرفیت داخلی وجود دارد و نیاز به اهتمام هر سه قوه است تا از ظرفیت سرمایه گذاران داخلی، استفاده کنیم.

سخنگوی دولت با اشاره به برگزاری منظم نشست سران قوا و وجود تفاهم کامل بین رئیسان سه قوه، سرمایه‌گذاری را موضوعی مهم جهت توسعه کشور دانست و گفت: میزان سرمایه‌گذار

وی در بخش دیگری از سخنانش خاطرنشان کرد: از نظر جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران مذاکرات مربوط به برجام به اتمام رسیده و اکنون درحال انجام موارد ذکرشده در این توافق نامه بین المللی هستیم و تنها انتطار ما از طرف های مقابل، اجرای کامل مفاد برجام است.

نوبخت با بیان اینکه درخصوص ابزارهای دفاعی کشورمان، با هیچکس مذاکره نمی کنیم، افزود: کشور عزیزمان ایران اسلامی هر اقدامی را که جهت دفاع از مرزهای سرزمینی و تامین امنیت مردم و کشور مورد نیاز بداند، انجام می دهد.

سخنگوی دولت گفت: بعد از تجمیع تحریم ها علیه کشور عزیزمان ایران در طرح قانون کاتسا که یک روش غیر مرسوم و غیر معمول هست، ضمن محکوم کردن این موضوع، جهت اقدام متقابل آماده شده است ایم. جهت بررسی مغایرت کاتسا با برجام، تیمی جهت رصد کارها و کنش های سیاسی دولت آمریکا از سوی شورایعالی امنیت ملی گزینش شده است اند و کارگروه آن فعال شده است و بعد از ارائه گزارش، اقدام متقابل صورت می گیرد.

واژه های کلیدی: تحریم ها | سرمایه گذار | سرمایه گذاری | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs