در میان شناسایی اینترنتی خواستگار خواستگاری

در میان: شناسایی اینترنتی خواستگار خواستگاری اقدام تلافی جویانه پلیس فتا ازدواج کلاهبرداری

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات چشمک تاریخی قهرمانی به شفر!

سرمربی آلمانی استقلال بی تردید از هرکسی بابت نتایجی که در مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی رخ داد، خوشحال تر است و صاحب شانس تاریخی است تا بتواند در کمتر از یک فصل

چشمک تاریخی قهرمانی به شفر!

چشمک تاریخی قهرمانی به شفر!

عبارات مهم : ایران

سرمربی آلمانی استقلال بی تردید از هرکسی بابت نتایجی که در مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی رخ داد، خوشحال تر است و صاحب شانس تاریخی است تا بتواند در کمتر از یک فصل از حضورش در فوتبال کشور عزیزمان ایران نخستین جام خود را بدست بیاورد.

به گزارش ورزش سه، استقلال فردا این شانس را دارد تا با شکست تیم قدیمی کشور عزیزمان ایران جوان بوشهر که هم اکنون در لیگ یک فعالیت می کند بدون رقیب به سمت قهرمانی در جام حذفی پیش برود.

چشمک تاریخی قهرمانی به شفر!

پرسپولیس امروز در یکی از عجیب ترین بازی های جام حذفی و در حالی که شاگردان برانکو در یک فصل رویایی امیدوار به کسب دوگانه در لیگ و جام حذفی بودند، با تساوی یک بر یک در وقت های اضافه و قانونی در پنالتی از صنعت نفت شکست خورد تا مدعی اول کسب جام از این مسابقه ها از بین بردن شود.

اما تراکتورسازی متحول شده است یحیی گل محمدی هم امروز با تمام ستاره های سربازی که جذب کرده است برابر استقلال خوزستان قعر جدولی شکست خورد تا یک تیم قدرتمند دیگر هم از این مسابقه ها از بین بردن شود.

سرمربی آلمانی استقلال بی تردید از هرکسی بابت نتایجی که در مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی رخ داد، خوشحال تر است و صاحب شانس تاریخی است تا بتواند در کمتر از یک فصل

اما شاید میهمان ناخوانده مرحله نیمه نهایی جام حذفی خونه به خونه بابل باشد، تیمی که با شکست گسترش فولاد به این مرحله رسیده است تا جواد نکونام ثابت کند در مسیر تبدیل شدن به یک مربی بزرگ قدم بر می دارد.

نکته مهم این است که 3 تیمی که به مرحله نیمه نهایی جام حذفی راه پیدا کرده اند هیچ وقت تجربه قهرمانی در جام حذفی را نداشته اند و استقلال در صورتی که فردا اسیر شگفتی جام حذفی نشود و بتواند کشور عزیزمان ایران جوان را شکست بدهد، بی تردید شانس اول قهرمانی در این مسابقه ها محسوب می شود.

در بین 3 تیمی که به مرحله نیمه نهایی جام حذفی افزایش کرده اند، هیچ کدام بین 5 تیم اول جدول نیستند و این عالی ترین وقت جهت شفر و شاگردانش است که بتوانند با قهرمانی در جام حذفی فصل ناکام خود را فراموش کنند.

چشمک تاریخی قهرمانی به شفر!

برای مربی های خارجی که کارشان را در تیم های پرهوادار استارت می زنند هیچ چیز ایده آل تر از کسب جام در فصل اول نیست و حالا به نظر می رسد شفر عالی ترین شانس را جهت رسیدن به این عنوان دارد.

واژه های کلیدی: ایران | تاریخی | مسابقه | استقلال | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs