در میان شناسایی اینترنتی خواستگار خواستگاری

در میان: شناسایی اینترنتی خواستگار خواستگاری اقدام تلافی جویانه پلیس فتا ازدواج کلاهبرداری

گت بلاگز بازار خودرو رنو هم از کشور عزیزمان ایران می رود

فربد زاوه کارشناس صنعت ماشین با بیان اینکه در صورت خروج قطعی پژو، رنو هم از کشور عزیزمان ایران می رود، گفت: به نظر می رسد که پژو تلاش دارد با ایجاد نگرانی و تنش

رنو هم از کشور عزیزمان ایران می رود

رنو هم از کشور عزیزمان ایران می رود

عبارات مهم : ايران

فربد زاوه کارشناس صنعت ماشین با بیان اینکه در صورت خروج قطعی پژو، رنو هم از کشور عزیزمان ایران می رود، گفت: به نظر می رسد که پژو تلاش دارد با ایجاد نگرانی و تنش در بازار خودرویی کشور عزیزمان ایران ، زیر تعهدات قبلی خود بزند و بدون هیچ هزینه ای و تعهدی تنها و تنها محصولات خود را در کشور عزیزمان ایران بفروشد.

به گزارش پول نیوز ؛ پژو جهت دومین بار از کشور عزیزمان ایران می رود. پژو در کشور عزیزمان ایران طرفداران زیادی دارد حالا نگرانی هایی را در بازار ایجاد کرده هست. آنگونه که آمارها نشان می دهد این 3 محصول بعد پراید و تیبا2 هاج بک پرفروش ترین محصولات خودرویی کشور عزیزمان ایران بوده و بیش از 30 درصد از بازار ما را به تسخیر خود درآورده هست.

آنگونه که فربد زاوه کارشناس صنعت می گوید خروج پژو از کشور عزیزمان ایران به طور قطع قیمت محصولات این برند را زیاد کردن داده و تامین قطعات مورد نیاز آن را با مسئله مواجه می کند. به گفته او، در سال های نخست تحریم آمریکا در سال های 91 و 92 ناچار بودیم قطعات پژو را از تولید کنندگان دست چند چینی تامین کنیم. ضمن اینکه با توجه به اینکه بعضی از قطعات سمند و رانا هم قطعات یکسان با پژو دارند هم به طور قطع با مسئله گرانی و افت کیفیت مواجه می شوند . البته تمامی پرسشها به همین جا ختم نمیشود.

رنو هم از کشور عزیزمان ایران می رود

چرا که زیاد کردن قیمت محصولات درشرایطی که قدرت خرید مردم به پایین ترین حد خود رسیده هست، به کم کردن خرید و افت تیراژ و بحران نقدینگی در میان بزرگراه مخصوص نشین ها منجر خواهد شد. البته هرچند که این کارشناس ماشین واکنش‌ها این روزهای شریک بد عهد فرانسوی را تنها جهت امتیاز گرفتن زیاد می داند، ولی اعتقاد است خروج پژو از کشور عزیزمان ایران یک سیگنال منفی بزرگ جهت سرمایه گذاران صنعت ماشین بوده و ممکن است به خروج رنو از بازار کشور عزیزمان ایران ختم شود.

ناز و کرشمه پژو جهت امتیاز گرفتن زیاد

فربد زاوه کارشناس صنعت ماشین با بیان اینکه در صورت خروج قطعی پژو، رنو هم از کشور عزیزمان ایران می رود، گفت: به نظر می رسد که پژو تلاش دارد با ایجاد نگرانی و تنش

بهمن پارسال بعد از آنکه شرکت خودروسازي رنو فرانسه اعلام کرد فروش محصولاتش به ايران در سال 2017 ميلادي حدود 50 درصد رشد داشته، رويترز اعلام کرد شرکت پژو نيز در اين مدت 444 هزار ماشین به ايران فروخته تا به اين ترتيب سود کلان فرانسوي ها از بازار ايران تکميل شود.بر اساس اين گزارش، خريد زياد از سوي ايران و آمريکاي لاتين توانست تا حدود زيادي کم کردن خريد از سوي چين و انگليس را پوشش دهد.

پژو 3 ميليون و 632 هزار و 300 ماشین در سال 2017 به فروش رسانده که از اين تعداد، 444 هزار و 600 ماشین در سال گذشته به ايران ماشین فروخته شده است هست. بر اساس گزارش رويترز سهم پژو بعد از اعلام اين خبر 1.9 درصد افزايش يافت. بعد از تحريم هاي بين المللي و از سرگيري فروش ماشین به ايران، پژو 444 هزار و 600 ماشین در سال گذشته به ايران ماشین فروخته هست.

هرچند که پژو در روزهای گذشته خروجش از کشور عزیزمان ایران را قطعی اعلام کرده ولی بسیاری از کارشناسان صنعت ماشین بر این باورند که پژو به این راحتی دست از بازار کشور عزیزمان ایران نمی کشد و خبرهایی که این روزها از سوی مسئولین این شرکت اعلام می شود تنها ناز و کرشمه این خودروساز فرانسوی جهت امتیاز گرفتن زیاد هست. زاوه در اینباره می گوید : به نظر می رسد که پژو تلاش دارد با ایجاد نگرانی و تنش در بازار خودرویی کشور عزیزمان ایران ، زیر تعهدات قبلی خود بزند و بدون هیچ هزینه ای و تعهدی در رابطه با داخلی سازی و سرمایه گذاری و صادرات دوباره محصولات تنها و تنها محصولات خود را در کشور عزیزمان ایران بفروشد.

رنو هم از کشور عزیزمان ایران می رود

پژو غرامت می دهد یا نه

بر طبق قراردادی که میان کشور عزیزمان ایران ماشین و پژو به امضا رسید و هاشم یکه زارع، مدیرعامل گروه صنعتی کشور عزیزمان ایران ماشین در آن روزها، بخش هایی از آن را بازگو کرد، بابت غرامت قرارداد قبلی، پژو باید به کشور عزیزمان ایران ۴۲۷میلیون و ۶۰۰ هزار یورو بپردازد که از این رقم، ۱۱۶ میلیون یورو مربوط به پرسشها حال و گذشته است و۳۱۱ میلیون و ۶۰۰ هزار یورو نیز در پرسشها آینده دیده شده است هست.

او البته به این توصیه هم اشاره کرد که از ۱۱۶ میلیون یورو خسارت مربوط به پرسشها جاری و گذشته، ۲۵میلیون یورو بابت دریافت قطعات مجانی از پژو محاسبه خواهد شد که به گفته او در آن روزها، البته کشور عزیزمان ایران بخشی از آن را دریافت کرده هست. حالا تاریخ دوباره جهت صنعت خودروی کشور عزیزمان ایران در حال تکرار شدن است ولی مشخص نیست که آیا فرانسوی ها جهت بد عهدی خود قرار است غرامتی پرداخت کنند یا خیر ؟ فربد زاوه کارشناس صنعت ماشین از جمله کارشناسان صنعت خودرویی است که دریافت غرامت را بعید دانسته و در اینباره می گوید : معمولا در قراردادهای این چنینی بندی به عنوان شرایط فروس ماژور دیده می شود. در این بند اتفاقاتی که از حیطه اختیارات طرفیت خارج هست، آورده می شود .

فربد زاوه کارشناس صنعت ماشین با بیان اینکه در صورت خروج قطعی پژو، رنو هم از کشور عزیزمان ایران می رود، گفت: به نظر می رسد که پژو تلاش دارد با ایجاد نگرانی و تنش

او با بیان اینکه تحریم یکی از حوادث قهریه هست، ادامه داد: هیچ کس جهت مساله ای که به او ربطی ندارد، غرامت پرداخت نمی کند. به احتمال خیلی زیاد در قرارداد آمده باشد که در صورت وقوع شرایط فورس ماژور اجرای قرارداد 2 سال تعلیق شده است و در صورت طولانی شدن آن لغو شود.

رنو هم از کشور عزیزمان ایران می رود

واژه های کلیدی: ايران | ایران | بازار | قطعات | ماشین | محصولات | بازار خودرو

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs