در میان شناسایی اینترنتی خواستگار خواستگاری

در میان: شناسایی اینترنتی خواستگار خواستگاری اقدام تلافی جویانه پلیس فتا ازدواج کلاهبرداری

شکست سیندرلای قصه‌ در ماجرایی باعشق ، احسان علیخانی جلوی صحنه منشوری ماه عسل را گرفت

به گزارش گروه تحریریه سایت؛ چهارمین قسمت از برنامه «ماه عسل 96» روایتگر زندگی نسترن و محمد بود. احسان علیخانی جلوی صحنه منشوری ماه عسل را گ..

ادامه مطلب

صف خرید جهت قندی‌ها ، بازار یکپارچه قرمز شد

در سومین روز معاملات تالار شیشه‌ای در این هفته، دماسنج بازار سرمایه ۱۱۳ واحد افت کرد و اکثریت گروه‌ها از جمله خودرویی‌ها و فلزات اساسی در کانال کاهشی قرار..

ادامه مطلب

تعویض یخچال‌های فرسوده با نشانه صرفه جویی ۵۵ درصدی

نتایج آزمون‌های تعیین مصرف انرژی دستگاه‌های فرسوده که به وسیله شرکت های مجری انجام گرفته، نشان می‌دهد که به طور میانگین با تعویض این دستگاه‌ها با نوع کار..

ادامه مطلب

موافقت فرمانداری پایتخت کشور عزیزمان ایران با بازشماری ۱۰ درصد از آرای انتخابات شورای شهر

رییس شورای عالی استان‌ها از بازشماری ۱۰ درصد آرای پنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر تهران، ری و تجریش با توافق فرمانداری پایتخت کشور عزیزمان ایران خبر..

ادامه مطلب

اسرائیل به ترامپ پیشنهاد ایجاد جزیره‌ای مصنوعی در سواحل غزه داد

تلویزیون رژیم صهیونیستی اعلام کرد، در سفر آتی وزیر اطلاعات این رژیم به آمریکا، پیشنهاد ساخت جزیره‌ای مصنوعی در سواحل غزه ارائه خواهد شد و احتمالا مدیر جمهور آ..

ادامه مطلب

دلار سه هزار و 758 تومان ، قیمت سکه کم کردن یافت

امروز سکه طرح قدیم به قیمت یک میلیون و 207 هزار و 300 تومان در بازار داد و ستد شد. قیمت سکه کم کردن یافت/ دلار سه هزار و 758 تومان عبارات مهم :..

ادامه مطلب

وعده‌های قالیباف فریب افکارعمومی است ، انتقاد یک نماینده روحانی از شبیه‌سازی رئیسی با حضرت ابراهیم

یک نماینده روحانی در مجلس دهم اعتقاد است که شبیه‌سازی آقای رئیسی با حضرت ابراهیم کار نامعقولی است و نتیجه هم نمی‌دهد. انتقاد یک نماینده روحانی..

ادامه مطلب

بیانیه تحلیلی ۱۷۰ نماینده در حمایت از حسن روحانی

۱۷۰ نماینده مجلس شورای اسلامی در بیانیه ای ضمن تحلیل وضع موجود کشور از کاندیداتوری حسن روحانی در انتخابات ریاست جمهوری دوازدهم اعلام حمایت کردند. ..

ادامه مطلب

استفاده از هوش مصنوعی در پلیس انگلیس

اسکای نیوز روز چهارشنبه گزارش داد که پلیس منطقه دورهام انگلیس در نظر دارد تا به صورت آزمایشی از سیستم هوش مصنوعی جهت قضاوت راجع به احتمال ارتکاب مجدد جر..

ادامه مطلب

ایرانیان مقیم کانادا جهت رای دادن به آمریکا بروند/ عربستان در شأنی نیست که ما را ترساندن کند ، ظریف

وزیر امور خارجه کشورمان با اشاره به سفر اخیرش به پاکستان گفت: دولت پاکستان وعده کرده است تا حضور نظامی خود را در مناطق مرزی‌اش زیاد کردن دهد. ..

ادامه مطلب