در میان شناسایی اینترنتی خواستگار خواستگاری

در میان: شناسایی اینترنتی خواستگار خواستگاری اقدام تلافی جویانه پلیس فتا ازدواج کلاهبرداری

خبر توتال به امریکا

یک هفته از اعلام تحریم‌های جد‌‌‌ید‌‌‌ سنای امریکا می‌گذرد‌‌‌؛ تحریم‌هایی که اگرچه نگرانی‌هایی را جهت بخش اقتصاد‌‌‌ی کشور عزیزمان ایران ایجاد‌‌‌ کرد‌‌‌ه،..

ادامه مطلب

تيتر روزنامه هاي چهارشنبه31 خرداد 1396

مطبوعات امروز تیترهای متنوعی را در صفحه اول خود جای داده اند. روزنامه | مطبوعات | تیتر امروز روزنامه ها تيتر روزنامه هاي چهارشنبه31 خرداد 13..

ادامه مطلب

رونالدو سکوت خود را شکست

مهاجم پرتغالی رئال مادرید یک روز بعد از متهم شدن به فرار مالیاتی به وسیله دادگاه اسپانیا سکوت خود را شکست. رونالدو سکوت خود را شکست عبارات مهم : ..

ادامه مطلب

اسپالتی رسما سرمربی اینتر شد

به گزارش ایسنا و به نقل از سایت کلوب اینتر، کلوب اینتر ایتالیا رسما اعلام کرد لوچانو اسپالتی به عنوان سرمربی تازه این کلوب گزینش شده است است. ..

ادامه مطلب

آخرین تحولات قیمت کارمزدهای بانکی

بانک مرکزی در تازه‌ترین اقدام خود بخشنامه‌ای را به بانک‌ها اعلام کرده که براساس آن حداکثر نرخ‌های قابل وصول کارمزد خدمات بانکی را در بعضی حوزه‌ها تغ..

ادامه مطلب

اطلاعیه مرکز اطلاع رسانی وزارت کشور در خصوص 2 واقعه تروریستی پایتخت کشور عزیزمان ایران

مرکز اطلاع رسانی وزارت کشور در اطلاعیه‌ای از همه رسانه ها و همچنین مردم خواست اخبار خود را صرفا از مراجع معتبر اعلام شده است یعنی؛ وزارت اطلاعات و وزارت..

ادامه مطلب

میانگین سن تروریست‌ها چند سال بود؟

جانشین شرکت اطلاعات سپاه با بیان این که آمریکایی‌ها و رژیم سعودی جهت انجام اقدام تروریستی در پایتخت کشور عزیزمان ایران دستور داده بودند، گفت: سپاه پاسداران هم ا ..

ادامه مطلب

وقت شروع آموزش و صدور احکام پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی

معاون آموزشی دانشگاه فرهنگیان شرح برگزاری دوره‌های آموزشی صلاحیت حرفه‌ای و کارآموزی پذیرفته شدگان آزمون استخدامی آبان ماه سال گذشته آموزش و پرورش را تشریح کر..

ادامه مطلب

عکس + نسل آتی کشتی‌های کروز با بالاترین ظرفیت حمل مسافر

یک شرکت سوئیسی به تازگی از طرح‌های یک کشتی کروز با بالاترین ظرفیت حمل مسافر رونمایی کرده است.   نسل آتی کشتی های کروز با بالاترین ظ..

ادامه مطلب

لیگ برتر فوتبال کشور عزیزمان ایران با یک پله افزایش در رتبه هفتم آسیا ایستاد

لیگ برتر فوتبال کشور عزیزمان ایران در بروزترین رده بندی کنفدراسیون آسیا با یک پله افزایش در رتبه هفتم قاره کهن قرار گرفت. لیگ برتر فوتبا..

ادامه مطلب