در میان شناسایی اینترنتی خواستگار خواستگاری

در میان: شناسایی اینترنتی خواستگار خواستگاری اقدام تلافی جویانه پلیس فتا ازدواج کلاهبرداری

اجاره 11 درصد رشد کرد / قيمت منزل 6, 2 درصد اوج رفت

مدت هاست که مسکن روزهاي آرامي را سپري مي کند، تعداد منزل هاي نوسازي که هر سال به دست بساز و بفروش ها روانه بازار مي شدند، افت محسوسي کرده و قيمت ها نج..

ادامه مطلب

عکس + قاچاق سه شاه مار کبرا در قوطی چیپس

یک مرد کالیفرنیایی به اتهام قاچاق سه شاه مار کبرا که در ظرف های چیپس جای داده شده است بودند، دستگیر شد.  قاچاق سه شاه مار کبرا در قوطی چ..

ادامه مطلب

توزیع دولتی موادمخدر باید براساس پروتکل خاص باشد / سخنگوی ناجا

سخنگوی ناجا گفت: قطعاً عملیاتی شدن این طرح با در نظر گرفتن پروتکل خاصی همراه خواهد بود تا از بروز تبعات احتمالی جلوگیری شود. سخنگوی ناجا..

ادامه مطلب

کارگر شهرداری قربانی دعوای اشتباهی شد

13 ضایعات جمع‌کن که به اشتباه با حمله به خودروی کارکنان شهرداری یکی از آنها را کشته بودند، دستگیر شدند.  کارگر شهرداری قربانی دعوای ..

ادامه مطلب

به زودی پشت پرده پرونده ژوزه را منتشر می‌کنیم / جمشیدی

معاون حقوقی کلوب پرسپولیس گفت: با بررسی پرونده‌هایی که در فیفا داشتیم و قراردادهایی که در ادوار متفاوت منعقد شد، روی اصلاح قراردادها و مفاد مندرج در آنها..

ادامه مطلب

افشای شرح تازه‌ای از برکناری «بن نایف»

یک منبع نزدیک به خاندان سلطنتی سعودی شرح بیشتری راجع به برکناری محمد بن نایف ولیعهد سابق عربستان از این سمت در ماه گذشته فاش کرده است.  ..

ادامه مطلب

گزارش ظریف از برنامه‌های سفرش به نیویورک

به گزارش ایسنا، محمد جواد ظریف منشتر شدن کلیپی از صحبت اش در شورای روابط خارجی آمریکا در صفحه اینستاگرامش نوشت: گزارش ظریف از برنامه های سفرش ..

ادامه مطلب

دستگیری قماربازان اینترنتی با 52 میلیارد تومان

رئیس پلیس فتا فرماندهی انتظامی استان زنجان گفت: طی امسال قماربازان اینترنتی که به صورت شرکت یافته به مدت یکسال فعالیت می کردند با تراکنش مالی 52 میل..

ادامه مطلب

مربی هوشمند ورزش هم از راه رسید

محققان یک مربی هوشمند ورزشی ساخته اند که مجهز به حسگرهای متفاوت هست. این مربی مجهز به هوش مصنوعی حتی جهت فرد رژیم غذایی تعیین و هر از گاهی با جمله ه..

ادامه مطلب

عکس + مهمان دورهمی از هر انگشتش هنر می‌بارید

به گزارش گروه تحریریه سایت، مهران مدیری در برنامه دورهمی شب گذشته به عنوان استعمال دخانیات پرداخت و بعد از پخش قسمت های نمایشی برنامه، امیرحسین مدرس ب..

ادامه مطلب