در میان شناسایی اینترنتی خواستگار خواستگاری

در میان: شناسایی اینترنتی خواستگار خواستگاری اقدام تلافی جویانه پلیس فتا ازدواج کلاهبرداری

آمریکا خدمات صدور روادید جهت ترکیه را رسما از سرگرفت

سفارت آمریکا در ترکیه با صدور بیانیه‌ای رسما اعلام کرده که این سفارتخانه از امروز پنجشنبه خدمات صدور روادید جهت اتباع ترکیه‌ای را از سر گرفته است. ..

ادامه مطلب

در کدام کشور آسیای میانه می‌خواهید میزبان لیگ قهرمانان آسیا باشید؟

افتخاری مدیرعامل استقلال گفته می‌خواهد تیمش در آسیای میانه از تیم‌های عربی میزبانی کند ولی نگفت دقیقا کدام کشور!  در کدام کشور آسیای میان..

ادامه مطلب

جایگاه شما و بهروز وثوقی تکرار نشدنی است / حمایت شهاب حسینی از ناصر ملک‌ مطیعی

شهاب حسینی منشتر شدن تصویری از ناصر ملک مطیعی در اینستاگرام به بازیگران و اهالی هنری پیوست که به پخش نشدن برنامه این هنرمند تصویر العمل نشان دادند. ..

ادامه مطلب

شانس پیروزی ما در ال کلاسیکو زیاد از رئال مادرید نیست / والورده

سرمربی بارسلونا متعقد است شانس بیشتری نبست به رئال مادرید جهت پیروزی در ال کلاسیکو ندارند. والورده: شانس پیروزی ما در ال کلاسیکو زیاد از رئ..

ادامه مطلب

چشمک تاریخی قهرمانی به شفر!

سرمربی آلمانی استقلال بی تردید از هرکسی بابت نتایجی که در مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی رخ داد، خوشحال تر است و صاحب شانس تاریخی است تا بتواند در کمت..

ادامه مطلب

باید به جای اختلاف، جهت حل پرسشها مردم متحد شویم / پزشکیان

نایب رییس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه بی عدالتی در همه بخش ها وجود دارد، گفت: سال ها است در حال نگارش قانون هستیم، اگر حرف درست قانون شود و به خوبی ..

ادامه مطلب

روایت سیف از دلار ۴۲۰۰تومانی در بازار آزاد

به گزارش مهر به نقل از مدیر کل بانک مرکزی، ولی الله سیف در حاشیه مراسم روز پژوهش در جمع خبرنگاران در خصوص تدابیر بانک مرکزی در حوزه یکسان سازی قیمت ..

ادامه مطلب

آرسنال از شکست برابر ساوتهمپتون فرار کرد , هفته شانزدهم لیگ برتر انگلیس

تیم فوتبال آرسنال در هفته شانزدهم رقابتهای لیگ برتر انگلیس برابر ساوتهمپتون متوقف شد. هفته شانزدهم لیگ برتر انگلیس؛ آرسنال از شکست برابر سا..

ادامه مطلب

تصاویر) + بارش برف پاییزی در استان‌های غربی (

بارش برف پاییزی پنجشنبه ۱۶ آذر، شهرهای متفاوت کشور، از جمله بعضی مناطق غربی نظیر همدان، ارومیه، اهر و سنندج را سفید پوش کرد. بارش برف پاییزی در استا..

ادامه مطلب

درصورت خروج آمریکا از معاهده تسلیحات اتمی میان برد پاسخ مناسب می‌دهیم / روسیه

معاون وزیر امور خارجه روسیه اعلام کرد که اگر آمریکا زرادخانه‌های موشکی خود را که بر اساس معاهده تسلیحات اتمی برد میانگین در سال ۱۹۸۷مهار شده‌اند را راه ..

ادامه مطلب