در میان شناسایی اینترنتی خواستگار خواستگاری

در میان: شناسایی اینترنتی خواستگار خواستگاری اقدام تلافی جویانه پلیس فتا ازدواج کلاهبرداری

حاشیه های اختتامیه جشنواره ملی تئاتر فجر

دوشنبه شب در تالار وحدت تهران، جامعه تئاتر، برگزیدگان 96 خود را شناخت. مراسمی که علی رغم دوره های پیشین با تأخیر و عموماً به باعث فقدان حضور وزیر ارشاد ..

ادامه مطلب

بارش‌های اخیر پایتخت کشور عزیزمان ایران تاثیر مثبتی در ذخایر آبی نداشته است / مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای تهران

مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت: هم‌اکنون میانگین پوشش برفی استان پایتخت کشور عزیزمان ایران با بارش‌های دو روز اخیر ۲۲ سانتیمتر بود..

ادامه مطلب

عکس ، ملاقات ستاره های محبوب در سالن مد پاریس

ستاره های محبوب دنیای فوتبال در پاریس با هم ملاقات کردند، یکی برزیلی است و یکی انگلیسی، یکی هنوز ستاره است و یکی سال هاست بازنشسته شده. ملاقات ستا..

ادامه مطلب

ارزش بیت کوین نصف شد

بیت کوین در معاملات روز گذشته بازار “بیت استامپ” بیش از ۱۱ درصد ارزش خود را از دست داد و به ۱۰۰۰۰ دلار رسید.  ارزش بیت کوی..

ادامه مطلب

ترامپ خبرنگار سی‌ان‌ان را از کنفرانس خبری بیرون انداخت

دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور آمریکا در یک کنفرانس خبری خبرنگار شبکه سی‌ان‌ان را که از او راجع به مهاجرانی که به زعم او حق ورود به آمریکا را دارند پرسش کرد، ..

ادامه مطلب

حسینی، عابدزاده نبود که بخواهم یک میلیارد به او بدهم / رویانیان

میزان نوشت:محمد رویانیان در خصوص اینکه چه اتفاقی افتاده که سید حسین حسینی دروازه بان حال حاضر استقلال را سال ها پیش جذب نکرده و اینکه آیا دو برابر استقلا..

ادامه مطلب

بودجه 97 شهرداری هفته آینده به شورا ارایه می‌شود / شهردار تهران

شهردار پایتخت کشور عزیزمان ایران سند تحویل و تحول شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران را به رییس شورای شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران ارائه کرد و گفت: بودجه..

ادامه مطلب

رد پیشنهاد ژاپنی‌ها جهت کمک به نفتکش ایرانی سانحه دیده از سوی چین

سخنگوی گارد ساحلی ژاپن به رویترز گفت مقامات چینی پیشهاد گارد ساحلی ژا‍پن جهت کمک را رد و اعلام کردند اگر مورد نیاز بود درخواست کمک خواهند کرد.  ..

ادامه مطلب

بعضی بازداشت‌شدگان افغانی هستند ، ۴ نفر در اعتراض‌های اخیر خمینی‌شهر و یک نفر در شاهین‌شهر کشته شدند

نماینده اصولگرای خمینی‌شهر در مجلس با اشاره به آمار شهروندان کشته‌شده در جریان اعتراض‌های این شهر، گفت: در میان بازداشت‌شدگان تعدادی از اتباع افغانستان حضور دار ..

ادامه مطلب