در میان شناسایی اینترنتی خواستگار خواستگاری

در میان: شناسایی اینترنتی خواستگار خواستگاری اقدام تلافی جویانه پلیس فتا ازدواج کلاهبرداری

وقت انتشار سئوالات کنکور 97 اعلام شد

مشاور عالی شرکت سنجش آموزش کشور اعلام کرد: سئوالات دو گروه‌ آزمایشی ریاضی و فنی و علوم انسانی، امروز هفتم و همچنین سئوالات گروه آزمایشی علوم تجربی و زبان‌ها..

ادامه مطلب

پیش‌بینی یک اقتصاددان از قیمت آینده ارز

یک اقتصاددان اعتقاد است: بعضی جهت سوداگری، احتکار، سود زیاد و سفته بازی به قصد آینده نگری، معادلات بازار ارزی را برهم زده اند، بنابراین عرضه و تقاضا به ..

ادامه مطلب

برتری ماتادورها به لطف ویدویو چک , بازتاب برد سخت و خفیف اسپانیا برابر ایران

به گزارش فارس، برد خفیف و سخت اسپانیا برابر کشور عزیزمان ایران در رسانه های دنیا بازتاب فراوانی داشت. بازتاب برد سخت و خفیف اسپانیا برابر ایران؛برت..

ادامه مطلب

نگارش ۱۰ قسمت از «گسل۲» آخر یافت

به گزارش سینماپرس، نگارش سریال «گسل۲» به وسیله علیرضا بذرافشان و سارا خسرو آبادی به قسمت ۱۰ رسیده است و تا به حد نصاب نرسیدن نگارش سریال کلید نمی خورد. ..

ادامه مطلب

۲۵۰ چاه از باغداران اصفهان جهت تامین آب شرب مردم خریداری شده است است / استاندار اصفهان

استاندار اصفهان گفت: ۲۵۰ چاه از باغداران اصفهان جهت تامین آب شرب مردم خریداری شده است است. استاندار اصفهان: ۲۵۰ چاه از باغداران اصفهان جهت تام..

ادامه مطلب

رنو هم از کشور عزیزمان ایران می رود

فربد زاوه کارشناس صنعت ماشین با بیان اینکه در صورت خروج قطعی پژو، رنو هم از کشور عزیزمان ایران می رود، گفت: به نظر می رسد که پژو تلاش دارد با ایجاد نگرانی و تن..

ادامه مطلب

ممنوعیت بکارگیری معلم مرد در دبیرستان دخترانه / وزیر آموزش و پرورش

سید محمد بطحایی در حاشیه جلسه کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در مصاحبه با خبرگزاری صدا و سیما از ممنوعیت تدریس معلمان مرد در دبیرستان های دخترانه خبر داد و..

ادامه مطلب

دفترچه بیمه چک سفید امضا شده است است

عضو هیات رئیسه کمیسیون بهداشت و درمان مجلس، گفت: دفترچه‌های بیمه درمانی چک سفید امضا هستند که این مسئله منجر به زیاد کردن ارائه خدمات به بیماران شده است ا..

ادامه مطلب