در میان شناسایی اینترنتی خواستگار خواستگاری

در میان: شناسایی اینترنتی خواستگار خواستگاری اقدام تلافی جویانه پلیس فتا ازدواج کلاهبرداری

انفجار در کویته با 22 کشته و 31 زخمی ، انتخابات پاکستان رنگ خون گرفت

انفجار بمب در نزدیکی یک حوزه اخذ رای در کویته پاکستان، ۲۲ کشته و ۳۱ زخمی برجا گذاشت. احتمال زیاد کردن تعداد کشته‌ها وجود دارد. بر اساس خبر منابع آگاه،..

ادامه مطلب

توانایی حملات سایبری کشور عزیزمان ایران زیاد کردن یافته / هشدار آژانس اطلاعات آلمان

این نهاد دولتی آلمان اعلام می‌کند که توانایی حملات سایبری کشور عزیزمان ایران به موازات روسیه و چین زیاد کردن یافته و احتمال بسیار دارد که این زیاد کردن توانایی..

ادامه مطلب

توافق فتحی و شفر راجع به تیام و جپارف

سرپرست مدیرعاملی کلوب استقلال در جلسه خود با سرمربی این تیم به جمع‌بندی‌هایی راجع به تمدید قرارداد مامه تیام و سرور جپارف رسیدند. توافق فتحی..

ادامه مطلب

افشاگری سیدرضا افتخاری در مورد سوپرجام

مدیرعامل مستعفی کلوب استقلال بعد از برگزاری جلسه هیات مدیره گفت: دو اسپانسر پشت ماجرای سوپرجام بود که می درخواست کردند هر طور شده است این بازی را برگزار کنند..

ادامه مطلب

قدرت خرید مردم نصف شده است است / نماینده مجلس

نماینده مردم کرمان و راور گفت: اتفاقات در حوزه ارز موجب شده است درآمد افراد کشور در عمل نصف شود و ارزش پول ما به شدت کم کردن پیدا کرده و قدرت خرید مر..

ادامه مطلب

کدام یک از سلبریتی‌ها بعد از ۴۰ سالگی باردار شدند؟

مطالعات اخیر نشان داده که زنان حتی بعد از سن ۳۵ سالگی نیز می‌توانند براحتی فرزند دار شوند بدون این که مشکلی جهت خود یا فرزندشان پیش بیاید. به همین علت در..

ادامه مطلب

شگرد عجیب دزدان اینترنتی

به گزارش کشور عزیزمان ایران ؛این سارقان با تبلیغ نرم افزار هایی مثل ماهواره اندروید و ماهواره جیبی توانسته بودند با هک کردن حساب بانکی بیش از 2600 نفر د..

ادامه مطلب