در میان شناسایی اینترنتی خواستگار خواستگاری

در میان: شناسایی اینترنتی خواستگار خواستگاری اقدام تلافی جویانه پلیس فتا ازدواج کلاهبرداری

۲۵۰ چاه از باغداران اصفهان جهت تامین آب شرب مردم خریداری شده است است / استاندار اصفهان

استاندار اصفهان گفت: ۲۵۰ چاه از باغداران اصفهان جهت تامین آب شرب مردم خریداری شده است است. استاندار اصفهان: ۲۵۰ چاه از باغداران اصفهان جهت تام..

ادامه مطلب

ممنوعیت بکارگیری معلم مرد در دبیرستان دخترانه / وزیر آموزش و پرورش

سید محمد بطحایی در حاشیه جلسه کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در مصاحبه با خبرگزاری صدا و سیما از ممنوعیت تدریس معلمان مرد در دبیرستان های دخترانه خبر داد و..

ادامه مطلب

بارش‌های اخیر پایتخت کشور عزیزمان ایران تاثیر مثبتی در ذخایر آبی نداشته است / مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای تهران

مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت: هم‌اکنون میانگین پوشش برفی استان پایتخت کشور عزیزمان ایران با بارش‌های دو روز اخیر ۲۲ سانتیمتر بود..

ادامه مطلب

بودجه 97 شهرداری هفته آینده به شورا ارایه می‌شود / شهردار تهران

شهردار پایتخت کشور عزیزمان ایران سند تحویل و تحول شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران را به رییس شورای شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران ارائه کرد و گفت: بودجه..

ادامه مطلب

بارش پراکنده باران در نوار شمالی کشور

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع شرکت هواشناسی گفت: طی امروز(۲۲ مهر) در بعضی مناطق استان‌های گیلان، غرب مازندران و ارتفاعات خراسان شمالی و شمال خراسان رضوی، شاهد رش ..

ادامه مطلب

از افرادی که شائبه فساد مالی دارند در شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران استفاده نشود / امانی

یک عضور شورای اسلامی شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران با اشاره به شرایط بحرانی کشور در حوزه منابع آبی گفت: همه مردم کشور باید مطلع باشند که در بخش منابع آ..

ادامه مطلب

٢٠٠ تومان اجاره هر منزل تاریخی ، زندگی ٣٠خانواده مهاجر افغان در قلعه تاریخی «دهشاد» شهریار

جنگ آنها را به قلعه کشاند. ٣٦ سال پیش؛ هنگامی که آقا سیدنصرالله دست زن و فرزند هایش را گرفت و از مزارشریف به قلعه آورد که اگر نمی آورد، فردای آن روز..

ادامه مطلب

پیش بینی کم کردن دما جهت اغلب نقاط کشور

مدیر کل پیش‌بینی و هشدارسریع شرکت هواشناسی ضمن اشاره به بارش‌پراکنده در بعضی نقاط کشور، از کم کردن دمای اکثر نقاط کشور طی سه روز آینده خبر داد. ..

ادامه مطلب

توزیع دولتی موادمخدر باید براساس پروتکل خاص باشد / سخنگوی ناجا

سخنگوی ناجا گفت: قطعاً عملیاتی شدن این طرح با در نظر گرفتن پروتکل خاصی همراه خواهد بود تا از بروز تبعات احتمالی جلوگیری شود. سخنگوی ناجا..

ادامه مطلب

کارگر شهرداری قربانی دعوای اشتباهی شد

13 ضایعات جمع‌کن که به اشتباه با حمله به خودروی کارکنان شهرداری یکی از آنها را کشته بودند، دستگیر شدند.  کارگر شهرداری قربانی دعوای ..

ادامه مطلب