در میان شناسایی اینترنتی خواستگار خواستگاری

در میان: شناسایی اینترنتی خواستگار خواستگاری اقدام تلافی جویانه پلیس فتا ازدواج کلاهبرداری

پیش‌بینی یک اقتصاددان از قیمت آینده ارز

یک اقتصاددان اعتقاد است: بعضی جهت سوداگری، احتکار، سود زیاد و سفته بازی به قصد آینده نگری، معادلات بازار ارزی را برهم زده اند، بنابراین عرضه و تقاضا به ..

ادامه مطلب

واردات ماشین آسان‌تر نمی‌شود

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت تاکید کرد: قطعا امسال اوضاع واردا ت ماشین آسان‌تر از قبل نخواهد شد. واردات ماشین ساده تر نمی شود عبارات ..

ادامه مطلب

ارزش بیت کوین نصف شد

بیت کوین در معاملات روز گذشته بازار “بیت استامپ” بیش از ۱۱ درصد ارزش خود را از دست داد و به ۱۰۰۰۰ دلار رسید.  ارزش بیت کوی..

ادامه مطلب

روایت سیف از دلار ۴۲۰۰تومانی در بازار آزاد

به گزارش مهر به نقل از مدیر کل بانک مرکزی، ولی الله سیف در حاشیه مراسم روز پژوهش در جمع خبرنگاران در خصوص تدابیر بانک مرکزی در حوزه یکسان سازی قیمت ..

ادامه مطلب

تورم مهمان نیم‌قرن اقتصاد کشور عزیزمان ایران ، 46سال پیش قیمت انواع میوه چقدر بود؟

بررسی‌های تاریخی نشان می‌دهد که سیر تورم در کشور عزیزمان ایران به گونه ای بوده که قیمت‌ها حتی یک دهه قبل جهت مردم به رویایی دست نیافتنی شباهت داشته ،..

ادامه مطلب

مسئله یک میلیون و 200 هزار سپرده گذار موسسات غیرمجاز حل شد / نهاوندیان

معاون اقتصادی رییس جمهوری از حل مسئله یک میلیون و 200 هزار سپرده گذار موسسات مالی غیرمجاز خبر داد و گفت: این عنوان باعث سرمایه گذاری زیاد مردم در بانک ها شده ا..

ادامه مطلب

بازار طلا و سکه آرام می شود / نایب مدیر اتحادیه طلا

نایب رییس اتحادیه کشوری طلا و جواهر آینده نگری کرد بازار جهانی طلا بار دیگر آرام شود، لیکن تجربه نشان داده است که نوسان های شدید، مقطعی و گذرا هستند. ..

ادامه مطلب

اجاره 11 درصد رشد کرد / قيمت منزل 6, 2 درصد اوج رفت

مدت هاست که مسکن روزهاي آرامي را سپري مي کند، تعداد منزل هاي نوسازي که هر سال به دست بساز و بفروش ها روانه بازار مي شدند، افت محسوسي کرده و قيمت ها نج..

ادامه مطلب

خبر توتال به امریکا

یک هفته از اعلام تحریم‌های جد‌‌‌ید‌‌‌ سنای امریکا می‌گذرد‌‌‌؛ تحریم‌هایی که اگرچه نگرانی‌هایی را جهت بخش اقتصاد‌‌‌ی کشور عزیزمان ایران ایجاد‌‌‌ کرد‌‌‌ه،..

ادامه مطلب

آخرین تحولات قیمت کارمزدهای بانکی

بانک مرکزی در تازه‌ترین اقدام خود بخشنامه‌ای را به بانک‌ها اعلام کرده که براساس آن حداکثر نرخ‌های قابل وصول کارمزد خدمات بانکی را در بعضی حوزه‌ها تغ..

ادامه مطلب