در میان شناسایی اینترنتی خواستگار خواستگاری

در میان: شناسایی اینترنتی خواستگار خواستگاری اقدام تلافی جویانه پلیس فتا ازدواج کلاهبرداری

اسد با پوتین دیدار کرد

به گزارش ایسنا، به نقل از راشاتودی، دیمیری پسکوف، سخنگوی کرملین اعلام کرد، ولادیمیر پوتین، رییس جمهوری روسیه و بشار اسد، همتای سوری وی در سوچی با یکدیگر ..

ادامه مطلب

تحریم‌های آمریکا را بدون پاسخ سخت نخواهیم گذاشت / وزارت خارجه روسیه

وزارت خارجه روسیه اعلام کرد به تحریم‌های تازه آمریکا علیه شرکت‌ها و مقامات ارشد روسیه را بدون پاسخ سخت نخواهیم گذاشت.  وزارت خارجه روسیه: تحر..

ادامه مطلب

ترامپ خبرنگار سی‌ان‌ان را از کنفرانس خبری بیرون انداخت

دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور آمریکا در یک کنفرانس خبری خبرنگار شبکه سی‌ان‌ان را که از او راجع به مهاجرانی که به زعم او حق ورود به آمریکا را دارند پرسش کرد، ..

ادامه مطلب

آمریکا خدمات صدور روادید جهت ترکیه را رسما از سرگرفت

سفارت آمریکا در ترکیه با صدور بیانیه‌ای رسما اعلام کرده که این سفارتخانه از امروز پنجشنبه خدمات صدور روادید جهت اتباع ترکیه‌ای را از سر گرفته است. ..

ادامه مطلب

درصورت خروج آمریکا از معاهده تسلیحات اتمی میان برد پاسخ مناسب می‌دهیم / روسیه

معاون وزیر امور خارجه روسیه اعلام کرد که اگر آمریکا زرادخانه‌های موشکی خود را که بر اساس معاهده تسلیحات اتمی برد میانگین در سال ۱۹۸۷مهار شده‌اند را راه ..

ادامه مطلب

نگرانی شورای اروپا از احتمال خروج مسکو

شورای اروپا به عنوان یک بدنه طرفدار دموکراسی در منطقه اروپا، به دنبال لغو تحریم‌های اعمال شده است علیه روسیه به علت بحران اوکراین هست، لیکن این شرکت دلوا..

ادامه مطلب

سقوط آمریکا به رده ششم , آلمان محبوب ترین کشور دنیا

این مطالعه از سال 2005 و به ابتکار پروفسور سیمون آنهولت بریتانیایی همه ساله از میان 50 کشور متفاوت دنیا و در 6 شاخص مشخص صورت می گیرد.  ..

ادامه مطلب

جنگ هسته‌ای با کره شمالی غیرمحتمل است / رییس پیشین سیا

رییس پیشین شرکت سیا آمریکا تاکید کرد که با وجود درگیری لفظی ترامپ و رژیم کیم جونگ اون، جنگ هسته‌ای با کره شمالی غیرمحتمل است. رییس پیشین سیا: ج..

ادامه مطلب

با همکاری کشور عزیزمان ایران وروسیه مذاکرات آستانه را شروع کردیم / اردوغان

رئیس جمهور ترکیه در صحبت نشست هر سال مجمع عمومی شرکت ملل گفت که ما با همکاری کشور عزیزمان ایران و روسیه مذاکرات استانه را شروع کردیم. اردوغان:با همک..

ادامه مطلب

کره‌شمالی از اصلی‌ترین صادرکنندگان سلاح‌های کوچک

کارشناسان در ژنو طی گزارشی اعلام کردند، کره‌شمالی یکی از اصلی‌ترین صادرکنندگان محرمانه سلاح‌های کوچک از جمله کلاشنیکوف، راکت و مسلسل است. کره شمالی از..

ادامه مطلب