در میان شناسایی اینترنتی خواستگار خواستگاری

در میان: شناسایی اینترنتی خواستگار خواستگاری اقدام تلافی جویانه پلیس فتا ازدواج کلاهبرداری

آمریکا نمی‌تواند مدت طولانی منتظر اقدام کره شمالی بماند / هیلی

سفیر آمریکا در شرکت ملل اعلام کرد، ایالات متحده مایل نیست به مدت طولانی منتظر کره شمالی بماند تا گام‌هایی در جهت خلع سلاح هسته‌ای بردارد.  هیل..

ادامه مطلب

آمریکا ۲ وزیر ترکیه را تحریم کرد

تنش در روابط آنکارا و واشنگتن بر سر ادامه بازداشت کشیش آمریکایی در ترکیه شدت یافتن شده است هست. آمریکا وزرای کشور و دادگستری ترکیه را تحریم کرده است...

ادامه مطلب

انفجار در کویته با 22 کشته و 31 زخمی ، انتخابات پاکستان رنگ خون گرفت

انفجار بمب در نزدیکی یک حوزه اخذ رای در کویته پاکستان، ۲۲ کشته و ۳۱ زخمی برجا گذاشت. احتمال زیاد کردن تعداد کشته‌ها وجود دارد. بر اساس خبر منابع آگاه،..

ادامه مطلب

اسد با پوتین دیدار کرد

به گزارش ایسنا، به نقل از راشاتودی، دیمیری پسکوف، سخنگوی کرملین اعلام کرد، ولادیمیر پوتین، رییس جمهوری روسیه و بشار اسد، همتای سوری وی در سوچی با یکدیگر ..

ادامه مطلب

تحریم‌های آمریکا را بدون پاسخ سخت نخواهیم گذاشت / وزارت خارجه روسیه

وزارت خارجه روسیه اعلام کرد به تحریم‌های تازه آمریکا علیه شرکت‌ها و مقامات ارشد روسیه را بدون پاسخ سخت نخواهیم گذاشت.  وزارت خارجه روسیه: تحر..

ادامه مطلب

ترامپ خبرنگار سی‌ان‌ان را از کنفرانس خبری بیرون انداخت

دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور آمریکا در یک کنفرانس خبری خبرنگار شبکه سی‌ان‌ان را که از او راجع به مهاجرانی که به زعم او حق ورود به آمریکا را دارند پرسش کرد، ..

ادامه مطلب

آمریکا خدمات صدور روادید جهت ترکیه را رسما از سرگرفت

سفارت آمریکا در ترکیه با صدور بیانیه‌ای رسما اعلام کرده که این سفارتخانه از امروز پنجشنبه خدمات صدور روادید جهت اتباع ترکیه‌ای را از سر گرفته است. ..

ادامه مطلب

درصورت خروج آمریکا از معاهده تسلیحات اتمی میان برد پاسخ مناسب می‌دهیم / روسیه

معاون وزیر امور خارجه روسیه اعلام کرد که اگر آمریکا زرادخانه‌های موشکی خود را که بر اساس معاهده تسلیحات اتمی برد میانگین در سال ۱۹۸۷مهار شده‌اند را راه ..

ادامه مطلب

نگرانی شورای اروپا از احتمال خروج مسکو

شورای اروپا به عنوان یک بدنه طرفدار دموکراسی در منطقه اروپا، به دنبال لغو تحریم‌های اعمال شده است علیه روسیه به علت بحران اوکراین هست، لیکن این شرکت دلوا..

ادامه مطلب

سقوط آمریکا به رده ششم , آلمان محبوب ترین کشور دنیا

این مطالعه از سال 2005 و به ابتکار پروفسور سیمون آنهولت بریتانیایی همه ساله از میان 50 کشور متفاوت دنیا و در 6 شاخص مشخص صورت می گیرد.  ..

ادامه مطلب