در میان شناسایی اینترنتی خواستگار خواستگاری

در میان: شناسایی اینترنتی خواستگار خواستگاری اقدام تلافی جویانه پلیس فتا ازدواج کلاهبرداری

دستگیری قاتل کمتر از نیم ساعت ، قتل جوان 38 ساله در کوهرنگ

فرمانده انتظامی شهرستان کوهرنگ گفت : در پی اعلام خبری از مرکز فوریت های پلیس 110 مبنی بر قتل جوان 38 ساله در این شهرستان ، عنوان در دستور کار مأموران ..

ادامه مطلب

شگرد عجیب دزدان اینترنتی

به گزارش کشور عزیزمان ایران ؛این سارقان با تبلیغ نرم افزار هایی مثل ماهواره اندروید و ماهواره جیبی توانسته بودند با هک کردن حساب بانکی بیش از 2600 نفر د..

ادامه مطلب

شکستن بینی دانش‌آموز به وسیله معلم در فارس

رئیس آموزش و پرورش شهرستان زرین دشت فارس در تصویر العمل به تنبیه بدنی یک دانش آموز که منجر به آسیب به بینی وی شده است هست، گفت: هرگونه تنبیه خط قرمز..

ادامه مطلب

عکس + قاچاق سه شاه مار کبرا در قوطی چیپس

یک مرد کالیفرنیایی به اتهام قاچاق سه شاه مار کبرا که در ظرف های چیپس جای داده شده است بودند، دستگیر شد.  قاچاق سه شاه مار کبرا در قوطی چ..

ادامه مطلب

دستگیری قماربازان اینترنتی با 52 میلیارد تومان

رئیس پلیس فتا فرماندهی انتظامی استان زنجان گفت: طی امسال قماربازان اینترنتی که به صورت شرکت یافته به مدت یکسال فعالیت می کردند با تراکنش مالی 52 میل..

ادامه مطلب

سرقت میلیاردی ۷سارق از رانندگان کامیون

رئیس پایگاه پنجم پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ از انهدام باند دو ملیتی دزدی محموله در پایتخت کشور عزیزمان ایران خبر داد. سرقت م..

ادامه مطلب

علت تصادف مینی بوس گردشگران آلمانی مشخص شد

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور نیروی انتظامی گفت: تخطی از سرعت مطمئنه در بزرگراه لغزنده علت تصادف مینی بوس گردشگران آلمانی بوده است. ..

ادامه مطلب