در میان شناسایی اینترنتی خواستگار خواستگاری

در میان: شناسایی اینترنتی خواستگار خواستگاری اقدام تلافی جویانه پلیس فتا ازدواج کلاهبرداری

توانایی حملات سایبری کشور عزیزمان ایران زیاد کردن یافته / هشدار آژانس اطلاعات آلمان

این نهاد دولتی آلمان اعلام می‌کند که توانایی حملات سایبری کشور عزیزمان ایران به موازات روسیه و چین زیاد کردن یافته و احتمال بسیار دارد که این زیاد کردن توانایی..

ادامه مطلب

سردار سلیمانی در عراق است ولی جزئیاتی از سفرش در دست نداریم / آمریکا

سخنگوی وزارتخارجه آمریکا در پاسخ به سوالی راجع به حضور سردار قاسم سلیمانی در عراق گفت: او در این کشور است ولی اطلاعی از شرح این سفر ندارم.  ..

ادامه مطلب

پایتخت کشور عزیزمان ایران هشدارهای ما را جدی بگیرد! / لیبرمن

وزیر جنگ رژیم صهیونیستی با هشدار به کشور عزیزمان ایران و گروه‌های حامی آن، ترساندن کرد که محک زدن قدرت ارتش این رژیم، کاری اشتباه است. لیبرم..

ادامه مطلب

سفر دومنظوره وزیر فرانسوی

ژان ایو لودریان، وزیر خارجه فرانسه شب گذشته در صدر هیاتی وارد پایتخت کشور عزیزمان ایران شد. این سفر در شرایطی انجام می شود که از یکسو پاریس خواهان ح..

ادامه مطلب

سخنان مشاور امنیت ملی کاخ سفید در جهت سیاست ناکام کشور عزیزمان ایران هراسانه است / قاسمی

بهرام قاسمی سخنگوی وزارت امور خارجه سخنان بی ربط مشاور امنیت ملی کاخ سفید در کنفرانس امنیتی مونیخ که طی آن از کشورهای دنیا خواسته است در کشور عزیزمان ایر..

ادامه مطلب

رد پیشنهاد ژاپنی‌ها جهت کمک به نفتکش ایرانی سانحه دیده از سوی چین

سخنگوی گارد ساحلی ژاپن به رویترز گفت مقامات چینی پیشهاد گارد ساحلی ژا‍پن جهت کمک را رد و اعلام کردند اگر مورد نیاز بود درخواست کمک خواهند کرد.  ..

ادامه مطلب

ترامپ با کدام بخش از استراتژی اوباما در مورد کشور عزیزمان ایران مسئله دارد؟

جروسالم پست نوشت: یکی از تفریحات مدیر جمهور دونالد ترامپ ایجاد تمایز بین خود و باراک اوباما است و او در اکثر صحبت های این ماه، به صورت افراطی به این مسئ..

ادامه مطلب

روسیه به‌طور کامل به برجام متعهد است / لاوروف در تماس تلفنی با ظریف

وزیر امور خارجه روسیه در تماس با محمدجواد ظریف بر تعهد کامل مسکو به برجام تاکید کرد. لاوروف در تماس تلفنی با ظریف:روسیه به طور کامل به برجام م..

ادامه مطلب

گزارش ظریف از برنامه‌های سفرش به نیویورک

به گزارش ایسنا، محمد جواد ظریف منشتر شدن کلیپی از صحبت اش در شورای روابط خارجی آمریکا در صفحه اینستاگرامش نوشت: گزارش ظریف از برنامه های سفرش ..

ادامه مطلب

اعمال تحریم‌های تازه ضد ایرانی بعد از انتخابات ریاست‌جمهوری

یک مقام رژیم صهیونیستی مدعی شد: تحریم‌های تازه آمریکا علیه کشور عزیزمان ایران بعد از برگزاری انتخابات ریاست جمهوری در کشور عزیزمان ایران به ثمر خواهد..

ادامه مطلب