در میان شناسایی اینترنتی خواستگار خواستگاری

در میان: شناسایی اینترنتی خواستگار خواستگاری اقدام تلافی جویانه پلیس فتا ازدواج کلاهبرداری

کدام یک از سلبریتی‌ها بعد از ۴۰ سالگی باردار شدند؟

مطالعات اخیر نشان داده که زنان حتی بعد از سن ۳۵ سالگی نیز می‌توانند براحتی فرزند دار شوند بدون این که مشکلی جهت خود یا فرزندشان پیش بیاید. به همین علت در..

ادامه مطلب

نگارش ۱۰ قسمت از «گسل۲» آخر یافت

به گزارش سینماپرس، نگارش سریال «گسل۲» به وسیله علیرضا بذرافشان و سارا خسرو آبادی به قسمت ۱۰ رسیده است و تا به حد نصاب نرسیدن نگارش سریال کلید نمی خورد. ..

ادامه مطلب

جشنواره کن، مهم‌ترین مناسبت سینمایی اروپا

وقتی جشنواره فیلم کن در فرانسه پا گرفت از چشم سینمای اروپا یک اتفاق پیش پاافتاده به حساب می آمد. جشنواره ای که با اهداف سیاسی شکل گرفت و به بااهمیت تر..

ادامه مطلب

«خانه کاغذی» راجع به علاقه است / ستاره اسکندری

ستاره اسکندری که این روزها فیلم «خانه کاغذی» را روی پرده دارد از نقش خود، علاقه مندی جهت بازی در باعشق های کلاسیک، شرایط سینما، تلویزیون، تئاتر و چند تو..

ادامه مطلب

حاشیه های اختتامیه جشنواره ملی تئاتر فجر

دوشنبه شب در تالار وحدت تهران، جامعه تئاتر، برگزیدگان 96 خود را شناخت. مراسمی که علی رغم دوره های پیشین با تأخیر و عموماً به باعث فقدان حضور وزیر ارشاد ..

ادامه مطلب

جایگاه شما و بهروز وثوقی تکرار نشدنی است / حمایت شهاب حسینی از ناصر ملک‌ مطیعی

شهاب حسینی منشتر شدن تصویری از ناصر ملک مطیعی در اینستاگرام به بازیگران و اهالی هنری پیوست که به پخش نشدن برنامه این هنرمند تصویر العمل نشان دادند. ..

ادامه مطلب

عکس + مهمان دورهمی از هر انگشتش هنر می‌بارید

به گزارش گروه تحریریه سایت، مهران مدیری در برنامه دورهمی شب گذشته به عنوان استعمال دخانیات پرداخت و بعد از پخش قسمت های نمایشی برنامه، امیرحسین مدرس ب..

ادامه مطلب

شکست سیندرلای قصه‌ در ماجرایی باعشق ، احسان علیخانی جلوی صحنه منشوری ماه عسل را گرفت

به گزارش گروه تحریریه سایت؛ چهارمین قسمت از برنامه «ماه عسل 96» روایتگر زندگی نسترن و محمد بود. احسان علیخانی جلوی صحنه منشوری ماه عسل را گ..

ادامه مطلب

تصویر ، گریم متفاوت بهنوش بختیاری در «ما خیلی باحالیم»

به گزارش خبرآنلاین، در فیلم سینمایی «ما خیلی باحالیم» (بینوایان) به کارگردانی بهمن گودرزی بازیگرانی چون مهران غفوریان، مجید صالحی، مریم امیرجلالی، علی..

ادامه مطلب