در میان شناسایی اینترنتی خواستگار خواستگاری

در میان: شناسایی اینترنتی خواستگار خواستگاری اقدام تلافی جویانه پلیس فتا ازدواج کلاهبرداری

قرص معجزه‌گر ضد چاقی در راه است

دانشمندان دانشگاه ییل آمریکا آخر توانستند قرص جدیدی را اختراع کنند که موجب شد موش‌ها حتی در صورت مصرف غذای چرب، وزن اضافه نکنند.  قرص معجزه..

ادامه مطلب

دفترچه بیمه چک سفید امضا شده است است

عضو هیات رئیسه کمیسیون بهداشت و درمان مجلس، گفت: دفترچه‌های بیمه درمانی چک سفید امضا هستند که این مسئله منجر به زیاد کردن ارائه خدمات به بیماران شده است ا..

ادامه مطلب

قهوه به تسکین علائم پارکینسون کمک نمی کند

مطالعه تازه نشان می دهد کافئین ممکن است در اصلاح قدرت حرکتی افراد مبتلا به بیماری پارکینسون سودمند نباشد.  قهوه به تسکین علائم پارکینسون کمک نمی کند ..

ادامه مطلب

بیماری التهاب روده خطر سرطان در کودکان را زیاد کردن می دهد

محققان عنوان می کنند کودکان مبتلا به بیماری التهابی روده با زیاد کردن ریسک مبتلا شدن به سرطان روبرو هستند.  بیماری التهاب روده خطر سرطان..

ادامه مطلب

کشف مولکول معجزه‌آسا جهت کمک به ترمیم سلول‌های قلبی

دانشمندان، مولکولی کشف کرده‌اند که به سلول‌های قلبی کمک می‌کند خود را ترمیم یا احیا کنند. کشف مولکول معجزه آسا جهت کمک به ترمیم سلول های قلبی ..

ادامه مطلب

از دور شدن از موبایلتان می‌ترسید؟ شاید شما هم «نوموفوبیا» دارید

به گزارش تسنیم به نقل از نیوساینتیست نوشت: اینکه یک کاربر جهت هشت ساعت طی یک روز، به نمایشگر کوچک دستگاه تلفن همراه خود خیره شود امروزه امری عجیب نیس..

ادامه مطلب

توت فرنگی از پیشرفت سرطان سینه پیشگیری می کند

مطالعه تازه نشان می دهد توت فرنگی با کم کردن روند رشد تومور، با سرطان سینه مقابله می کند. توت فرنگی از پیشرفت سرطان سینه پیشگیری می کند ..

ادامه مطلب